خانه / کینوا / خرید بدون واسطه کینوا در کرج

خرید بدون واسطه کینوا در کرج

در این قسمت ما سایتی را به شما معرفی میکنیم که شما کاملا راحت و بدون واسطه بتوانید کینوا را از شهر کرج تهیه فرمایید.نام سایت ما خرید بدون واسطه کینوا در کرج می باشد.

مراحل خرید بدون واسطه کینوا در کرج

خرید بدون واسطه کینوا در کرج

به سایت خرید کینوا مراجعه فرمایید
به شماره ی تماسی که در سایت قرار داده شده زنگ بزنید
کینوای خود را سفارش دهید
تصفیه حساب اینترنتی را هم انجام دهید
پس از بیست و چهار ساعت در هر کجای شهر کرج باشید کینوا به شما تحویل داده خواهد شد

چرا باید از سایت خرید کینوا در کرج خریداری کنیم؟

خرید بدون واسطه کینوا در کرج

اگر به صورت کلی دانه های کینوا را مورد بررسی قرار دهیم، به دلیل داشتن فواید بسیار زیاد مانند دارا بودن از مواد معدنی، کلسیم، پتاسیم، آنتی اکسیدان و… بسیار بسیار برای بدن ما مفید میباشد و اگر ما آن را یک بار در رژیم غذایی خود استفاده کنیم محال است که از استفاده ی دوباره ی آن چشم پوشی کنیم.

دانشمندان ناسا روی این دانه های کینوا تحقیقات بسیاری انجانم داده اند و به این نتیجه رسیده اند که بهترین و مناسب ترین محصول برای کاشت در فضا می باشد، که این تصمیم بیشتر به خاطر مواد مغذی بالای این محصول و همچنین کاشت و استفاده ی آسان آن بوده است.

خواص متفاوت آن عبارنتد از: دارای پروتئین به میزان هشت گرم، دارای فیبر به میزان پنج گرم، دارای منگنز به میزان پنجاه و هشت درصد، دارای منیزیم به میزان سی درصد، دارای فسفر به اندازه ی بیست و هشت درصد، ویتامین b9 با اسید فولیک به مقدار نوزده درصد، مس به مقدار هجده درصد، آهن به مقدار پانزده درصد، روی به مقدار سیزده درصد، پتاسیم به مقدار نه درصد  و… را دارا می باشد.

خرید بدون واسطه کینوا در کرج

شایان ذیکر می باشد که کینوا از نظر ژنتیکی دستکاری نشده است و به صورت طبیعی و بدون گلوتن می باشد، و این غله را به صورت کاملا ارگانیک می کارند، و به خاطر تمامی این دلایل یک غذای غله ای کاملی محسوب می شود.

نکته ی دیگر راجع به ارزش غذایی کینوا این است که این گیاه به صورت دانه مانند است که دارای مقدار بسیار بسیار بالایی کلسیم، فسفر، منیزیم، پتاسیم، آهن، مس ، منگنز و حتی روی بیشتری نسبت به گندم و جو و ذزت دارد.

همچنین ویژگی دیگر کینوا این است که پروتئین خیلی بالایی نسبت به تمامی هم خانواده های خود دارد و حتی میتوان بیان کرد که یک پیاله ی دویست و پنجاه میلی لیتری کینوای پخته شده حاوی ۸گرم پروتئین می باشد.

همچنین به دلیل کیفیت بسیار بسیار بالا و قیمت کاملا مناسبی که سایت ما دارد یکی از بهترین مراکز برای خرید شما در شهر کرج می باشد.

برای خرید کینوا در کرج با سایت ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین کینوا

بهترین کینوا را از کجا باید تهیه کرد

همیشه برای مشتریان این سوال بوده است که بهترین کینوا را از کجا باید تهیه …

نمایندگی کینوا مدیاف