خانه / کینوا / خرید عمده بهترین کینوا ایران

خرید عمده بهترین کینوا ایران

کینوا ایران ، گیاهی کهن است که در ایران نیز به پرورش آن می پردازند. این گیاه دارای خواص فوق العاده ای است که در این بخش به این خواص می پردازیم. خرید عمده بهترین کینوا ایران یکی از عواملی است که بسیاری از عرضه کنندگان به دنبال آن هستند.

کینوا ایران چیست؟

کینوا گیاهیست، سرشار از پروتئین که شباهت زیادی به برنج دارد. این گیاه از کشور peru شروع به رشد کرد و در زمانی کوتاه تمامی کشور ها به کاشت و برداشت این گیاه پرداختند. می توانید نوع ارگانیک شده ی کینوا را نیز در بسیاری از فروشگاه ها مشاهده کنید.

این گیاه دارای خواص بسیاری است که در ادامه ی این مطلب به آن ها می پردازیم.

خواص معجزه آسا کینوا

کینوا ایران

این گیاه سرشار از فیبر است که از بروز بسیاری از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند، همچنین این فیبر موجود باعث می شود افراد پس از استفاده ی کم از کینوا، احساس سیری بکنند و همین

احساسه سیری باعث می شود از اضافه وزن جلوگیری و به کاهش وزن کمک بسیاری شود.

کینوا، دارای منگنز بالایی است. همین منگنز باعث می شود تمام سلول های بدن از آسیب های رادیکالی در امان باشند.

کینوا، سرشار از ریبوفلاوینیا ویتامین B2 است. مصرف حجم مناسبی از ریبوفلاوین در طول روز می‌تواند باعث تامین انرژی بدن شود.

کینوا حاوی ترکیبات مقوی و بسیار عالیی است که برای بدن نقش بسیار خوبی را ایفا می کند. این گیاه آنتی اکسیدان های بسیار زیادی دارد. این آنتی اکسیدان ها از بروز سرطان جلوگیری کرده و کار بسیار مفیدی را برای بدن ایفا می کنند.

کینوا منبع منیزم است. بدن ما به منیزیم نیاز دارد زیرا در جلوگیری از بیماری‌هایی همچون پوکی استخوان و بیماری‌های قلبی به بدن کمک می‌کند و در عین حال فشار خون را متعادل می‌سازد.

کینوا، از پوکی استخوان بسیار جلوگیری کرده. این جلوگیری به دلیل وجود منیزم بالا در این ماده ی غذایی است که در گزینه ی بالا به آن اشاره کردیم.

کینوا همچنین سرشار از آهن است. این ماده ی غذایی می تواند فقر آهن بدن شما را جبران کند و همین جبران کردن باعث می شود عملکرد ماهیچه ها و مغز بسیار عالی باشد.

انواع کینوا

کینوا از ۳ دسته ی اصلی تشکیل شده است. کینوا قرمز اولین دسته است. این کینوا بعد از پخت شکل اصلی خود را بهتر از کینوا سفید حفظ می کند. بخاطره رنگ زیبای آن در سالاد های سرد استفاده می شود.

نوع دوم، کینوا سیاه است که به هنگام پخت نیز رنگ خود را حفظ می کند و کمی شیرین تر از کینوا سفید است.

نوع رایج کینوا نیزف کینوا سفید است که شکلی بسیار شبیه به برنج دارد.

خرید عمده بهترین کینوا ایران

کینوا ایران

شما می توانید از بسیاری از فروشگاه ها و عمده فروشان عزیز این ماده ی غذایی سرشار از ویتامین و مواد معدنی را خریداری کنید و جزء کسانی باشید که از کینوا ایرانی استفاده کرده و نتیجه ی بسیار عالیی را دریافت می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بدون واسطه کینوا در کرج

خرید بدون واسطه کینوا در کرج

در این قسمت ما سایتی را به شما معرفی میکنیم که شما کاملا راحت و …

نمایندگی کینوا مدیاف