مشاوره و سفارش

کینوا

کینوا شبه غله ای از خانواده اسفناج هاست که بیشتر برای مصرف دانه آن کشت و تولید میشود.
از نظر ظاهری دارای دانه های گرد و تخت میباشد و تقریباً هم اندازه محصولاتی مانند ارزن و کنجد است.
از نظر رنگ بندی معمولاً در رنگهای سفید و قرمز و سیاه دسته بندی میشود.کینوا را به دلیل ارزش غذایی فراوانی که دارد با نام خاویار گیاهی نیز میشناسند و از مزایای آن میتوان به درصد پروتئین و فیبر زیاد و همچنین وجود تمامی آمینو اسیدهای ضروری بدن انسان اشاره کرد.

فروش کینوا فله
فروش کینوا فله

کینوا

امروزه کینوا دارای جایگاه جداگانه ای در سبد غذایی جامعه جهانی میباشد. بیشترین روش پخت و مصرف کینوا مانند برنج است و درکنار آن میتوان انواع سالاد، دسر، اسموتی، گرانولا و… را نیز با این دانه شگفت انگیز آماده کرد. همچنین یکی از بهترین گزینه های میتواند ترکیب کینوا با گوشت چرخ کرده و استفاده در غذاهای مختلف باشد.

کینوا

 

کینوا محصولی عاری از گلوتن است و از این حیث برای افراد مبتلا به سلیاک مناسب است و این افراد میتوانند از نان کینوا به جای نان گندم استفاده کنند.
در حال حاضر در بازار ایران کینوا در انواع سفید ایرانی، سفید خارجی، قرمز خارجی، سیاه خارجی و میکس سه رنگ عرضه میگردد.

قیمت بذر کینوا

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کینوا-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه مدیاف

09120468208 : 09126633975

ایمیل

madiaftrade@gmail.com

درباره ما :

گروه شرکت های مدیاف از سال 1395 فعالیت خود را بر روی سوپر فود های زراعی آغاز نمود و از اهداف مامی توان به رونق کشاورزی کشور در محصولات مدرن و همچنین بهبود الگوی تغذیه اشاره کرد دراین راستابا ارائه خدمات آموزشی در بخش زراعت و نیز قرارداد های خرید تضمینی مخصولات سعی کرده ایم خیال کشاورزان را آسوده کنیم. مدیاف در کنار تولید سوپر دانه های خوراکی، واردات برخی از این محصولات را با چشم انداز تولید آنها در کشور در دست گرفته است.

مدیر مجموعه مدیاف

مهدی افشار

Call Now Buttonتماس بگیرید